Superliga Srbije: Još jedan meč bez pobednika, malo je falilo da TSC dođe do potpunog preokreta!

Hot sport 05.11.2021  |  HotSport

Nakon utakmice na ‘krovu’, još jedan meč Superlige Srbije završen je identičnim rezultatom.

Voždovac i Čukarički podelili su danas podove na ‘krovu’, pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1:1, a takođe i duel između Novog Pazara i TSC-a završen je istim rezultatom. Domaći su stigli u vođstvo već u 12. minutu, kada se Bojan Čečarić sjajno snašao u protivničkom kaznenom prostoru i bez većih problema savladao golmana TSC-a. Ekipa iz Bačke Topole izjednačila je u 68. minutu zahvaljujući golom Vukića. Nakon kornera, sjajni igrač je perfektnim udarcem glavom