"Sve ozbiljno u beogradskom kriminalu se vrtelo oko njega" Novaković otkrio kako je Arkan "pušten niz vodu"
Srbija danas 11.11.2021
!["Sve ozbiljno u beogradskom kriminalu se vrtelo oko njega" Novaković otkrio kako je Arkan "pušten niz vodu"](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Država je svojevremeno odlučila da pusti niz vodu nekadašnjeg komandanta Srpske dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana, koji je ubrzo nakon toga i ubijen.
To u nastavku priče kaže nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije (UKP) Mile Novaković. On, takođe, govori i o nekadašnjim vezama Arkanove supruge Svetlane Cece Ražnatović s vrhom zemunskog klana, te o pravim razlozima njenog privođenja u akciji "Sablja" nakon ubistva premijera Zorana Đinđića 2003. godine. - Arkan je devedesetih bio bog kriminala, učestvovao je u ratovima, počeo je da se bavi politikom... Mogao je da završi sve što je hteo. Sve ozbiljno