Futsal derbi 6. kola: Vranjanci slavili u divovskoj borbi protiv Novog Pazara pred 2.000 navijača

Danas 12.11.2021  |  V. Ristić

U derbiju šestog kola Futsal Super lige Srbije večeras u Vranju domaća ekipa zabeležila pobedu protiv snažnog tima Novog Pazara 4:2 (1:1) pred oko 2.000 navijača koji su na kraju aplauzom nagradili jedan i drugi tim.

U izvanrednoj atmosferi koju je kreiralo oko dve hiljade navijača u Sportskoj hali u Vranju večeras je odigran derbi 6. Kola Futsal lige Srbije u kome je domaća ekipa imala više koncentracije, snage i umešnosti i savladala odlični tim Novog Pazara, čime su zabeležili petu pobedu zaredom. Pazarcima ovo je prvi poraz. Poluvreme je završeno remijem, nakon što su domaći u prvom minutu poveli a gosti izjednačili u poslednjim sekundama prvog poluvremena. Da derbi bude