Nakon fudbalera, uspeh i futsalera: Reprezetnacija Srbije se plasirala na euro, spektakularan gol golmana!

Hot sport 17.11.2021  |  HotSport

Posle fudbalske reprezentacije koja se plasirala na Svetsko prvenstvo, obradovali su nas i futsaleri.

Pobedom u revanšu baraža sa Belorusijom – 3:2 (2:0), samo je potvrđeno ono što je bilo jasno posle meča u Kragujevcu, kada je bilo 3:1 za Orlove, a to je da su izabranici Dejana Majesa mnogo kvalitetniji od rivala. Pitanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu, kada su naši reprezentativci dva puta zatresli mrežu domaćina. Prvo Dragan Tomić u 12. minutu oštrim udarcem sa skoro polovine terena, a onda i golman Nemanja Momčilović spektakularnim pogotkom s gola