Невиђен хаос у комшилуку након великог дербија: Шеф обезбеђења Сплићана нокаутирао припадника Армаде! Узнемирујући видео

Курир 21.11.2021

Хајдук на драматичан начин дошао до победе у Ријеци, поготком у осмој минути судијске надокнаде

Фудбалери сплитског Хајдука дошли су на драматичан начин до победе у 100. јадранском дербију, свладавши у одличној утакмици на Рујевици домаћу Ријеку са 3:2, поготком у осмом минуту судијске надокнаде. Међутим, на крају утакмице дошло је до туче на терену, па су морала да се уме[ају и двојица фудбалера дома'ег тима како би се ситуација смирила. Припадник популарне Армаде завршио је на трави након што је добио ударац песницом. Он је, наводно, хтео да "поразговара"