Gde su nestali minuti u srpskom fudbalu? Potpuni haos na Banovom Brdu: Ne znam, majke mi šta da ti kažem! Oba trenera deprimirana

Kurir 22.11.2021
Gde su nestali minuti u srpskom fudbalu? Potpuni haos na Banovom Brdu: Ne znam, majke mi šta da ti kažem! Oba trenera…

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici 17. kola Super lige Srbije.

Novi Pazar je iznenađujuće bio izuzezno blizu pobede na Banovom Brdu. Gosti su vodili od 37. minuta golom Čečarića, i vođstvo čuvali sve do nadoknade vremena koja je trebalo da traje pet minuta. Čukarički, je sve vreme pokušavao da nadoknadi propušteno, a u 1. minutu nadoknade s pravom je dosuđen jedanaesterac za "brđane", jer je defanzivac Novog Pazara, istina nehotice, igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Najpre protesti gostiju, pa provera snimka i tek potom