ZVEZDA ekspresno srušila SPARTAK, nastavlja da juri Partizan: Dva brza gola i idealni Ben - na "Marakani" hoće titulu!

Mondo 28.11.2021  |  Nikola Lalović

Crvena zvezda je sa dva ekspresna gola na startu prvog i drugog poluvremena sve rešila na ovom meču!

Crvena zvezda je sa dva ekspresna gola na startu prvog i drugog poluvremena sve rešila na ovom meču! Rutinska pobeda za Crvenu zvezdu protiv Spartaka, 12. u nizu u duelima sa ovim rivalom! Brzo je “otvoren” Spartak, već posle devet minuta je pao prvi gol, a kada je posle samo 30 sekundi drugog dela igre pao drugi gol za Zvezdu bilo je jasno da gosti nemaju šta da traže CRVENA ZVEZDA – SPARTAK 3:0 (1:0) /Rodić 9, Ben 46, 71/ Tim Dejana Stankovića je od samog starta