Rutina Benzeme, magija Vinisijusa i malo Kurtoe - recept za veliki preokret Reala!

Sportske.net 28.11.2021  |  Sportske.net

Fudbaleri Reala savladali su Sevilju u Madridu rezultatom 2:1 u derbiju 15. kola španske Primere.

Nije dobro krenulo po "kraljevski klub" pošto su gosti iz Andaluzije poveli već u 12. minutu kada je Rafa Mir lepim udarcem glavom savladao Monoa. Nastavila je Sevilja sa opasnim napadima, novi pokušaj Mira odbranio je Kurtoa, dok je udarac Okamposa završio na prečki. Usledila je kazna, igrao se 32. minut kada se posle šuta Mendija najbolje u kaznenom prostoru snašao Benzema i poravnao rezultat. U finišu prvog dela igre, pokušao je Asensio, da bi rasplet videli