Drama na novom Beogradu: Metalac se posle penala plasirao u četvrtfinale Kupa Srbije

Sportski žurnal 30.11.2021

Pošto je završen "regularni" tok pristupilo se izvođenju penala, a gosti su rezultatom 3:2 uspeli da se plasiraju među osam najboljih ekipa u Kupu Srbije

Fudbaleri Metalca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na gostovanju posle izvođenja jedanaesteraca pobedili Radnički sa Novog Beograda (1:1, 3:2). Superligaš iz Gornjeg Milanovca je poveo u 17. minutu golom Stuparevića, da bi domaća ekipa, koja se takmiči u trećem rangu izjednačila u 46. minutu, strelac je bio Nuredini. Pošto je završen "regularni" tok pristupilo se izvođenju penala, a gosti su rezultatom 3:2 uspeli da se plasiraju među osam