Konačno, Luka Jović! Srbin asistirao, pa dao prvenac za Real Madrid ove sezone! (VIDEO)

Vesti online 04.12.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Real Madrida nastavljaju sa dobrim partijama u La Ligi, tako su na gostovanju Real Sosijedadu pobedili 2:0 u meču 16 kola u kojem je srpski napadač Luka Jović prikazao odličnu partiju.

Od starta meča mesto u napadu je zauzeo Karim Benzema, ali se u 17. minutu povredio i trener Reala Karlo Anćeloti ukazao je šansu reprezentativcu Srbije. Jović je ovoga puta imao vremena da se razigra, a ukazanu priliku je iskoristio na najbolji mogući način. Tako je u 47. minutu asistirao Vinicijusu Žunioru koji je postigao vodeći gol. Vinicius Jr goal ⚽🎯 The Brazilian slots home after good hold up play from Luka Jovic 💪 Real Sociedad 0-1 Real Madrid Vinicius has