Sa decom je mnogo lakše: Crno-beli se probudili u drugom poluvremenu, Milovanović i Jović obezbedili Partizanu nova tri boda! (video)

Hot sport 05.12.2021  |  HotSport
Sa decom je mnogo lakše: Crno-beli se probudili u drugom poluvremenu, Milovanović i Jović obezbedili Partizanu nova tri…

Završena je još jedna utakmica 19. kola Superlige Srbije.

Ova utakmica je na neki način bila ‘generalna proba’ za Partizan, pred meč za prolaz u nokaut fazu Lige konferencija, pošto će u četvrtak Partizan dočekati Anortozis i tom prilikom pokušati da izbori evropsko proleće u novoformiranom takmičenju. Partizan je danas slavio u Humskoj, pobeđen je i Novi Pazar rezultatom 2:0. Današnji meč odigrao se u senci velike tragedije koja je pogodila čitavu Srbiju, a pogotovo navijače Partizana, pošto je prekjuče preminuo