Opšta tuča u superligi Srbije! Fudbaleri Radnika i Radničkog u žestokom klinču, treneri jedva smirili razjarene fudbalere!

Sportal blic 06.12.2021

Fudbaleri i odigrali su u Surdulici utakmicu bez previše zanimljivih detalja, ali i golova (0:0), u sklopu 19. superligaške runde.

Mreže su mirovale, pa i jedni i drugi nakon loše predstave ostaju u donjem delu tabele, ali su i sami uslovi bili veoma teški, međutim, ni približno nije bilo mirno kada su u pitanju varnice među igračima, naprotiv. Veliki haos dogodio se u u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena kada je fudbaler Radnika, Davor Nedeljković u žurbi hteo da otme loptu iz ruku gostujućeg igrača, Nemanje Tomića i tom prilikom ga udario. Kada je delovalo da će se sve smiriti, Tomić