I dalje si moja! Dejan previjao Dalili krvave ruke nakon jezive tuče, jecali jedno pored drugog, bivši na korak do pomirenja!

Alo 08.12.2021
I dalje si moja! Dejan previjao Dalili krvave ruke nakon jezive tuče, jecali jedno pored drugog, bivši na korak do pomirenja!

Noćas je došlo do haosa na imanju nakon što je neko ukrao budžet za žurku. Stefan Mihić optužio je Dejana Dragojevića da je lopov, pa je došlo do fizičkog okršaja među njima

Dok je obezbeđenje razdvajalo Dejana i Stefana, Dalila Dragojević je iskoristila trenutak da udari Mihića. Potom je došlo do sukoba dragojevića sa Filipom Carem. Naime, Dejan je doživeo pomračenje pa je udarao i lomio staklo, a zatim je to isto učinila i Dalila. Zadrugarka je zadobila povrede ruke, a Dejan joj je u pušionici dezinfikovao, a potom i previjao rane. Iskoristio je priliku da joj očita lekciju. Printscreen Pogledaj galeriju Printscreen Pogledaj galeriju

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »