Ibra spasao Milan! Zlatan pogodio u sudijskoj nadoknadi, Milan iz Udina nosi bod!

Alo 11.12.2021

Fudbaleri Udinezea odigrali su nerešeno na domaćem terenu protiv Milana (1:1) u utakmici 17. kola Serije A

Domaći tim je poveo već u 17. minutu pogotkom Beta koji je doneo radost domaćim navijačima. Pokušavao je Milan u nastavku meča na sve nalin da dođe do gola, Pioli radio izmene, pokušavao novim igračim da unese svežinu. Kada su svi pomislili da će roso-neri kući bez bodova, u drugom minutu nadoknadae Zlatan Ibrahimović je doneo izjednačenje svom timu. Posle ovog meča Milan je prvi na tabeli sa dva boda, ali i utakmicom više od drugoplsiranog Intera. Udineze se