"Seča" favorita na čizmi: Minimalac Empolija protiv Napolija, Sasuolo bolji od Lacija

Kurir 12.12.2021

Fudbaleri Empolija pobedili su večeras na gostujućem terenu Napoli sa 1:0, u utakmici 17. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Patrik Kutrone u 70. minutu. Napoli je postigao gol u 62. minutu kada je strelac bio Huan Žezus, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. Empoli ima osam pobeda u ligi i sedmi je na tabeli sa 26 bodova. Napoli je pretrpeo drugi uzastopni poraz, poslednje tri utakmice je bez pobede i četvrti je na tabeli sa 36 bodova. Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu Lacio sa 2:1. Lacio je poveo golom Matije Zakanjija u