Pakao "pionira" srušio bajern: Neverovatna pobeda Zvezde posle velike drame i preokreta u poslednjoj četvrtini, pljuštale uvrede za Trinkijerija i Lučića

Sportal blic 17.12.2021
Pakao "pionira" srušio bajern: Neverovatna pobeda Zvezde posle velike drame i preokreta u poslednjoj četvrtini, pljuštale…

Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su pobedu nad minhenskim Bajernom rezultatom 81:78 , u meču 16.

Kolu Evrolige. Crveno-beli su odigrali novu sjajnu utakmicu u dvorani “Pionir” i nošeni velikom podrškom svojih navijača došli su do važne pobede, kojom su se izjednačili sa večerašnjim rivalom na tabeli elitnog takmičenja. Ekipa Dejana Radonjića je rivala slomila tek u poslednjih pet minuta utakmice, gde su pre svega zahvaljujući izvanrednoj odbrani uspeli da naprave ključnu razliku i slome otpor Bavaraca. Najefikasniji u redovima Crvene zvezde bio je sjajni