Trener Fjorentine objasnio izmenu Vlahovića zbog koje je napadač poludeo

Nova 19.12.2021  |  Autor:Dušan Marković

Dušan Vlahović je novim golom u meču protiv Sasuola izjenačio rekord Kristijana Ronalda, ali ga je trener Fjorentine izveo nekoliko minuta pre kraja i razbesneo srpskog napadača, a posle meča je strateg ljubčastih Vinčenco Italijano je objasnio zašto je to uradio.

Fjorentina je na poluvremenu gubila od Sasuola sa 2:0, a onda je Vlahović pogotkom vratio dramu u meč, da bi ekipa iz Firence došla i do izjednačenja. Međuim, kada su domaći ostali sa igračem manje, a gostujući tim krenuo da pritiska, Italijano je u 87. minutu izveo srspkog napadača i uveo još jednog odbrambenog irača. Vlahović nije mogao da veruje da napušta teren i tom prilikom se prilično iznervirao i pokačio sa trenerom. „Ostalo je još nekoliko minuta do kraja,