Vlahović golom izjednačio Ronaldov rekord, Fjorentina do boda sa igračem manje (video)

Sportski žurnal 19.12.2021

Fjorentina je u Firenci odigrala 2:2 sa Sasuolom iako je posle prvog dela gubila 0:2

Fudbaleri Fjorentine i Sasuola odigrali su danas u Firenci nerešeno 2:2, u meču 18. kola italijanske Serije A. Gosti su golom Đanluke Skamake u 32. minutu poveli, da bi do kraja poluvremena rezultat povećao Davide Fratezi u 37. minutu. U 51. minutu Fjorentina je smanjila rezultat golom srpskog igrača Dušana Vlahovića. Vlahović je do svog 16 gola na 18 odigranih utakmica ove sezone, došao nakon što je posle asistencije Lukasa Torejre izašao sam pred golmana gostiju,