Bez pobednika u derbiju! Barselona nije iskoristila igrača više, Sevilja se izvukla!

Alo 21.12.2021

Fudbaleri Sevilje i Barselone odigrali su nerešeno - 1:1 u zaostaloj utakmici četvrtog kola španske Primere.

Sevilja je povela u 32. minutu golom veterana Alehandra Papu Gomeza. Rakitić je izveo korner na fantastičan način, po zemlji je pronašao slobodnog Papua Gomeza koji je uputio odličan udarac za vođstvo Sevilje. I Katalonci su došli do gola posle kornera. Izjednačili su u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Loptu je nabacio Ousman Dembele, a najviši u skoku bio je Urugvajac Ronald Arauho i udarcem glavom smestio je iza leđa marokanskog golmana Bonoa. U nastavku