Debakl serhija ramosa: Dva žuta kartona za četiri minuta i 27. crveni u karijeri /video/

Sportal blic 23.12.2021

Serhio Ramos je od početka sezone za svoj novi klub PSG od mogućih 27 utakmica odigrao tek tri, a upravo treći meč ostaće mu u najgorem sećanju.

U 85. minutu utakmice u gostima Lorijenu u 19. kolu, pri vodstvu suparnika 1:0, Ramos, koji je ušao na poluvremenu, napravio je prekršaj za drugi žuti karton u samo četiri minuta. Prvi je dobio zbog preoštrog starta, a drugi, isključujući, zbog faula koji je napravio kao poslednji čovek odbrane. Ramos je tako u najgorem trenutku ostavio ekipu s igračem manje, ali srećom po PSG, spasio ga je Mauro Ikardi golom za 1:1 u sudijskoj nadoknadi. Ipak, to ne može da umanji