Операција дах живота: Херојски подвиг пилота Војске Републике Српске! Бебе су умирале, кисеоник је хитно требало допремити!

Курир 27.12.2021
Операција дах живота: Херојски подвиг пилота Војске Републике Српске! Бебе су умирале, кисеоник је хитно требало допремити!

Ових дана медијски рат против Републике Српске се наставља.

Овај пут преко једног хрватског портала ланисрана је прича да је тадашња градска власт Бањалуке и Кризни штаб, као и фактички ВРС одговорни за смрт 12 бањалучких беба, трагедије, као и да је бањалучки бискуп Фрањо Комарица набавио боце са кисеоником као и да су стигле, а онда су их неки униформисани људи отели. Комарица је у том тексту показао и печат и сведочење, Међутим како је возач Каритаса усепо да се пробије у тренутку када је више од милион становника

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »