Do kada će ovaj čovek da spasava mančester junajted? Jedva su se izvukli protiv najgoreg tima u ligi!

Mondo 27.12.2021  |  Mladen Šolak

Igrali su protiv poslednjeg na tabeli i bile su potrebne čudesne odbrane da ne izgube.

Igrali su protiv poslednjeg na tabeli i bile su potrebne čudesne odbrane da ne izgube. Mančester junajted je drhtao i nekako izbegao poraz protiv "fenjeraša" Njukasla - 1:1. Golom Edinsona Kavanija u 71. minutu, ekipa Ralfa Ragnika sprečila je potpunu blamažu na terenu ekipe koja je u ponedeljak osvojila tek 11. bod ove sezone. Uprkos golovima Alana Sen-Maksimana za vođstvo domaćih u 7. minutu i potom Kavanijevom izjednačujućem golom, potez utakmice definitivno je