Kragujevački kik bokseri osvojili 12 medalja na domaćem terenu – Nišlije prve u generalnom plasmanu

Glas Šumadije 28.12.2021  |  Zoran Mišić

Na prvenstvu centralne Srbije koje je održano ovog vikenda u Kragujevcu u kik boksu disciplini low kik učestvovalo je 20 klubova, 60 takmičara i održan 41 meč.

Kragujevački takmičari su su osvojili 12 medalja. Lazar Vesković zlato i pehar za najboljeg starijeg juniora, Đordje Dimitrijevic zlato i pehar za najboljeg mlađeg juniora, Jovan Maksimović zlato i Nikola Petrović zlato. Srebro su osvojili Strahinja Savić, Vukašin Konatar, Damjan Janjićijević, Milica Popović i Uroš Radovanović. Bronzane medalje dobili su Nemanja Stojković, Mihajlo Petrović i Slobodanka Jovanović. U generalnom plasmanu takmičenja po broju osvojenih