Dete Evertona šokiralo Liverpul: "Redsi" se ispromašivali protiv Lestera, a Salah obrukao u porazu

Sportal blic 29.12.2021

Fudbaleri su kao domaćini savladali ezultatom 1:0, u meču 20. kola Premijer lige.

Strelac jedinog pogotka na meču bio je Ademola Lukman u 59. minutu igre, kada je iskoristio pravovremeno proigravanje od strane Devsbri-Hala. Nekadašnji fudbaler Evertona je tako “gurnuo klip u točkove” ekipi Jirgena Klopa, kojoj u šampionskoj trci Mančester siti sada beži značajnih šest bodova. Liverpul je tako kažnjen za svoje promašaja ne ovom susretu, od kojih je najveći onaj iz 15. minuta kada je Mohamed Salah propustio da realizuje jedanaesterac. Tačnije,