Тачно на овом месту је последњи пут виђен нестали младић из сплита! Речна полиција без престанка претражује терен (фото)

Тачно на овом месту је последњи пут виђен нестали младић из сплита! Речна полиција без престанка претражује терен (фото)

Матеј је последњи пут примећен како излази из клуба "Готик" након чега му се изгубио сваки траг.

Нестанак Матеја Периша (27) Сплићанина у Београду главна је тема у српским и хрватским медијима у првим данима 2022. године. Матеј је последњи пут примећен како излази из клуба "Готик" након чега му се изгубио сваки траг. Последњи пут је виђен како иде ка огради која се налази преко пута клуба на шеталишту поред Саве. На овим фотографијама можете да видите да је ограда веома висока и да је мало вероватно да је Матеј случајно упао у реку. Од раног јутра, недалеко

Сплит »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »