Đere na neverovatan način u četvrtfinalu: Francuz divljao, urlao na sudiju, pa diskvalifikovan

Večernje novosti 05.01.2022  |  Tanjug

Meč je trajao sat i 50 minuta. Situacija je izgledala jako loše za Srbina sredinom drugog seta, pošto je na semaforu pisalo 1:0 za Mutea uz brejk prednosti u drugom setu, ali se onda Laslo probudio, uspeo da vrati brejk i odvede meč u treći, odlučujući set. Ipak, u završnom delu meča Francuz je počeo da divlja, da viče na sudiju i odlučeno je da bude diskvalifikovan, pa je Đere zakazao duel u četvrtfinalu protiv Marina Čilića. Le match commençait très bien, pendant