SMS je i dalje: Fe-no-me-na-lan! Nestvarno veče Srbina, dva gola i asistencija, a morao je da spasava Lacio u 94. minutu

Sportal blic 06.01.2022  |  St. K.

I u Novoj godini SMS je i dalje neverovatan! Fudbaleri Lacija i Empolija danas su odigrali sjajan meč koji se na kraju završio rezultatom 3:3 (2:1), u meču 20. kola italijanske Serije A.

Međutim, ništa se od ovog ne bi desilo da srpski reprezentativac , nije imao fantastično veče! Naime, on je posle asistencije, čak dva puta zatresao mrežu i na kraju doneo bod svom timu. Prvo su, Bajrami u šestom i Zurkovski u osmom minutu doneli iznenađujuću i ranu prednost od dva gola Empoliju, da bi zatim Sergej asistirao Imobileu u 14. minutu. Dakle, prštalo je na sve strane. Ipak, u drugom poluvremenu, izjednačenje je doneo SMS u 66. minutu golom na