Goleada na Olimpiku: Tri gola za sedam minuta i preokret Juventusa, Pelegrini promašio penal i pokvario spektakl! (video)

Hot sport 09.01.2022  |  HotSport

Matija De Šiljo je junak ‘Stare dame’! U okviru 21. kola nacionalnog prvenstva Italije, fudbaleri Rome ugostili su Juventus. ‘Stara dama’ je napravila čudo na slavnom ‘Olimpiku‘ i slavila je rezultatom 3:4.

Gostujući sastav je u periodu od sedam minuta uspeo da postigne tri pogotka i režira preokret o kojem će se dugo pričati. Izabranici Žozea Murinja došli su do prednosti u ranoj fazi utakmice. Mrežu crno-belih zatresao je bivši napadač Čelsija, Tami Abraham. Engleski reprezentativac upisao se u strelce u 11. minutu meča. Novu asistenciju upisao je Veretu. Nije se dugo čekalo na promenu rezultata. Juventus nije pokazao mnogo toga, ali jasno je da Dibali ne smete