18 trojki Kragujevčana za oproštaj Metalca od Kupa Srbije

Valjevska posla 13.01.2022

Sa košarkaške utakmice Metalac – Radnički / Foto: Sretan Pantelić Radnički je već u prvih deset minuta pokazao da ga šut van linije 6.75 služi vrlo dobro kada su sjajni Dumić i mladi Veljović sa četiri uzastopne trojke srušili odbranu domaćina za vođstvo od 10-20 u 6. minutu.

Spoljna linija Metalca je imala dosta problema u ovom periodu, Mijajlović je bio dobro pokriven, Marjanović je igrao rovit dok je Bajić i dalje van forme pa su gosti lako stigli do prednosti od 13 poena pred početak drugog kvartala. Sa košarkaške utakmice Metalac – Radnički / Foto: Sretan Pantelić Poenima odličnog Dumića gosti su u 13. minutu vodili 16-30 uz punu kontrolu utakmice. Pored nepogrešivog Čačanina, imali su i iskusnog Katića, koji je bio poslovično