Пријатељи несталог Матеја на саслушању: Сплићанка са којом се чуо у Београду дала изјаву о његовом наводном дрогирању, па "нестала"
Блиц 16.01.2022 | Б. Богосав

Специјални тим хрватске полиције почео је у петак ујутру у просторијама ПУ сплитско-далматинске испитивање пријатеља несталог Матеја Периша (27) за којим се трага већ 17. дан без резултата.
Након што је начелник УКП хрватске полиције Антонио Геровац најавио да ће Матејеве пријатеље саслушати, ако треба и по седам пута, у петак су у ову установу почели да пристижу младићи који су последњи чули и видели несталог младића. Како преноси “Слободна Далмација”, саслушања ових младића почела су тек сада јер су по повратку из Србије били позитивни на корона вирус. - Они се испитују у својству грађана ради давања обавештења, а како је већ пре речено, ни на