ABA liga: Budućnost u Laktašima nastavila pobednički niz, Borac srušio Megu nakon drame

Sportal blic 24.01.2022

Košarkaši slavili su kao gosti protiv rezultatom 82:79, u meču 17. kola ABA lige.

Podgoričani su u Laktašima stigli do pete uzastopne pobede u regionalnom takmičenju, kojom su zadržali treću poziciju na tabeli. Ekipa Aleksandra Džikića je najveći deo utakmice održavala rezultatsku prednost, koja je na tri ipo minuta pre kraja iznosila i 11 razlike (80:69). Međutim, domaćin se nije predavao i u samom finišu je uspeo opasno da pripreti, pošto je na pola minuta pre kraja prišao na svega tri poena zaostatka 82:79. Imala je ekipa Igokee i priliku da