Pobeda zvezde za infarkt - ABA derbi za pamćenje: Crveno-beli bili na ivici, Holins i Ivanović za minut sve okrenuli!

Mondo 24.01.2022  |  Mladen Šolak

Kakav meč u Stožicama - bila je Zvezda na ivici poraza na minut do kraja - a onda se desio nestvaran preokret!

Kakav meč u Stožicama - bila je Zvezda na ivici poraza na minut do kraja - a onda se desio nestvaran preokret! Očekivali smo derbi i dobili smo derbi! Tokom svih 40 minuta Crvena zvezda i Cedevita Olimpija su se lavovski borile, a koliko je meč bio neizvestan govori i činjenica da su tri četvrtine završene nerešenim rezultatom. Tas na vagi bio je poen više crveno-belih u trećoj četvrtini! Najveća prednost domaćina bila je devet poena na startu meča (27:18), a