Šok za Partizan na startu, ali onda je proradila mašina: Menig i Rikardo doneli pobedu, Makedonci pokazali zube!

Mondo 25.01.2022  |  Nikola Lalović

Šok na startu, pa preokret do poluvremena, Partizan je na kraju pobedom startovao na pripremama u Turskoj.

Šok na startu, pa preokret do poluvremena, Partizan je na kraju pobedom startovao na pripremama u Turskoj. Fudbaleri Partizana uspešno su završili prvu pripremnu utakmicu i savladali su makedonskog prvoligaša Tikveš. Na samom startu meča crno-beli su napadali, ali je jedna greška u odbrani donela prednost Tikvešu. Iako je posle nesrećno dosuđenog penala protivnik poveo, to nije omelo crno-bele da već do poluvremena promene tok meča! PARTIZAN – TIKVEŠ 2:1 (2:1)