Napokon golovi od napadača: Ohi ponovo tresao mrežu, Zvezda vodi na poluvremenu! (video)

Hot sport 28.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Pojačanje Crveno belih ponovo među strelcima Crvena zvezda u svojoj drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji vodi protiv LASK-a iz Linca rezultatom 2:1.

Meč je počeo golom ekipe iz Austrije, strelac je bio Husein Balić u 17. minutu meča. Ipak Zvezda je preuzela kontrolu i uspela da preokrene. Najpre je strelac bio najnovije pojačanje na poziciji napadača Ohi Omoidžuanfo koji je na sličan način kao i protiv Maribora pronašao prostor iza leđa odbrane rivala i zatim poslao loptu pored golmana Šlagera. Veliki deo zasluga za ovaj gol ide Mirku Ivaniću koji je fantastičnom loptom spojio Ohija sa golom. <span