Opet haos u baru! Darko poludeo od besa kada je saznao da se Sven potukao! Toliko se iznervirao da su mu žile na vratu izletele

Kurir 29.01.2022
Opet haos u baru! Darko poludeo od besa kada je saznao da se Sven potukao! Toliko se iznervirao da su mu žile na vratu…

Kada su se vratili iz Bara Sanja Jakšić je posle svađe sa Darko Vadljom prišla kod njega i saopštila mu da se Sven potukao sa Davorom.

A onda je ubrzo u stan stigao i Sven Vadlja sa povređenim nosom. - Sven, šta se desilo - upitao je otac Darko sina Svena. - Ništa - rekao je Sven. Verovatno je ovo Svenovo "ništa" toliko izberviralo Darka da je počeo da se dere i udara šakom o sto. - Idi u krevet. Ja ću da te izbacim iz Bara - vikao je Darko na Svena. Sven je ubrzo i otišao u krevet sav pokunjen. Odmah nakon pregleda dana, u 23 sata sledi i lajv uključenje u Bar i nova žurka na Kurir televiziji!

Povezane vesti »

Najnovije vesti »