Prvi poraz zvezde na pripremama: Pavkov promašio penal za izjednačenje, Ohi ponovo strelac

Srbija danas 31.01.2022

Nadoknadili zaostatak od dva gola, ali to je bilo nedovoljno da se ostane neporažen.

Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz na pripremama pred prolećni deo šampionata. Od izabranika Dejana Stankovića bolji je bio ukrajinski Šahtjor sa 3:2. Tim iz Donjecka je posle 45 minuta vodio sa 2:0, da bi crveno-beli izjednačili rezultat, ali je na kraju slavio Šahtjor golom Neresa. Prvi gol za Zvezdu postigao je Aleksandar Dragović, dok je pogodak za izjednačenje priredio Ohi, koji je nastavio golgeterski niz u dresu šampiona Srbije. Crveno-beli su