Vaterpolo: Spartak Prozivka i Košutnjak remizirali na startu drugog dela prvenstva

Subotica.com 01.02.2022  |  Subotica.com

Vaterpolisti Spartak Prozivke na startu drugog dela prvenstva odigrali su nerešeno (13:13) sa Košutnjakom, u okviru 9. kola Prve B lige. U meču punom neizvesnosti, gde su svakoj ekipi pripale po dve četvrtine, na kraju ekipe su uzele po bod.

Prva deonica utakmice pripala je domaćinu koji je stekao prednost od 4:1. Razigrali su se Subotičani i uspeli da drugu četvrtinu reše u svoju korist sa tri gola razlike i anuliraju prednost Košutnjaka na poluvremenu – 6:6. U nastavku meča nastavila se borba u bazenu. Uz veliki napor i dosta sreće Bograđani su uspeli treću deonicu da dobiju sa golom prednosti. Ipak završnica meča pripala je ekipi Spartak Prozivke. Subotičani su uspeli da u poslednjoj četvrtini