Ovakvu barsu su svi čekali! "Katalonski gigant" ubedljivo slavio protiv Atletika, Alves briljirao, a zatim pocrveneo!

Alo 06.02.2022

Fudbaleri Barselone savldali su Atletiko Madrid rezultatom 4:2 u meču 23. kola La Lige

Gosti su bolje otvorili meč pogotkom Janika Karaska u osmom minutu na asistenciju Luisa Suareza. Dani Alves je asistirao u desetom minutu Đordiju Albi, koji je volejom postigao atraktivan gol. EPA/ Alberto Estevez Do preokreta je "katalonski gigant" stigao u 21. minutu golom Gavija, a treći gol je postigao Arauho u 43. minutu. U drugom poluvremenu Dani Alves je dao gol u 49. minutu za 4:1, da bi zatim u 69. dobio crveni karton. Tanjug/Ap Luis Suarez smanjio je u