Bohum vratio Bajern na fabrička podešavanja: Bavarci primili četiri gola u prvom poluvremenu video

Kurir 12.02.2022

Fudbaleri Bohuma pobedili su večeras kao domaćini Bajern sa 4:2, u 22. kolu nemačke Bundeslige.

Golove za Bohum postigli su Kristofer Antvi Adjej u 14, Jirgen Lokadija iz penala u 38, Kristijan Gamboa u 40. i Gerit Holtman u 44. minutu. Dvostruki strelac za Bajern bio je Robert Levandovski u devetom i 75. minutu. Bohum je zabeležio osmu pobedu u prvenstvu i sa 28 bodova zauzima 11. poziciju. Bajern je na prvom mestu sa 52 boda, devet više i utakmicom više od drugoplasirane Borusije Dortmund. U narednom kolu, Bohum će gostovati Štutgartu, dok će Bajern