Tri pijana i drogirana vozača izazvala saobraćajke
Jugmedia 14.02.2022 | JuGmedia

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u redovnoj kontroli tokom vikenda, iz saobraćaja su isključili 21 vozača zbog vožnje pod dejstvom alkohola, među kojima troje koji su izazvali saobraćajne nezgode, dvojicu zbog nasilničke vožnje, kao i jednog pod dejstvom marihuane.
Policija je zadržala dvojicu vozača, četrdesetogodišnjeg vozača „tojote“ koji je vozeći pod dejstvom marihuane, sa 1,41 promil alkohola u organizmu i bez vozačke dozvole koja mu je prethodna oduzeta, udario u drugo vozilo, kao i dvadesešestogodišnjeg vozača „punta“ koji je, upravljajući vozilom sa 1,90 promila alkohola u organizmu, sleteo sa puta, udario u parkirano vozilo i oštetio ga. Takođe iz saobraćaja je isključena i šezdesetdvogodišnja žena koja je vozilom







![Od improvizacije na paklici cigareta do filmske magije: kako je Letnja pozornica postala srce Filmskih susreta u Nišu [VIDEO]](https://nstatic.net/975/41098975kfjbzd.jpg)
