U FSS-u potvrdili: „VAR nije radio na Marakani u prvih pola sata meča, dešava se...“

Sportski žurnal 14.02.2022

Stiglo priznanje iz FSS-a, VAR tehnologija nije radila u prvih 28 minuta derbi susreta Super lige Srbije

Mnogo bure se diglo posle meča Crvena zvezda – Čukarički, koji je domaćin rešio u svoju korist (3:0). Protestovali su Brđani posle vodećeg gola crveno-belih, protestoval su posle nedosuđenog kornera, posle starta Živkovića na Mijailoviću, kad nije ni dosuđen prekršaj... Tokom večeri posle derbija stigla je i prva informacija da VAR tehnologija na stadionu „Rajko Mitić“ nije bila u funkciji prvih 28 minuta derbi meča. Predsednik Sudijske komisije FSS Dejan Filipović