Liverpul ugasio Inter: Redsi golovima Salaha i Firmina pokorili Meacu, Salcburg na korak od senzacije protiv Bajerna video

Kurir 16.02.2022

Više razloga za zadovoljstvo posle prvih utakmica osmine finala Lige šampiona imaju Liverpul i Bajern.

Liverpul je kao gost savladao Inter u Milanu sa 2:0 (0:0), dok su Salcburg i Bajern u Austriji odigrali nerešeno 1:1 (1:0). Liverpul je do pobede u Milanu stigao u finišu meča golovima Roberta Firmina u 76. minutu i Mohameda Salaha u 83. minutu. Zanimljivo, to su bila jedina dva šuta Liverpula u okvir gola Liverpula. U Salcburgu je domaći tim umalo priredio prvorazredno iznenađenje. Salcburg je poveo golom Adamua u 21. minutu, a izjednačenje je Bajernu doneo Koman