Zvezda razbila kragujevčane Crveno-beli rutinskom partijom prošli u polufinale Kupa Koraća!

Alo 17.02.2022

Košarkaši Crvene zvezde rutinski su pobedili Radnički iz Kragujevca u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća sa 103:59

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Kragujevca rezultatom 103:59 u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća. Crveno-beli su dominirali od prvog do poslednjeg minuta utakmice u Nišu i nijednog momenta se trijumf nije dovodio u pitanje. Početnom serijom 13:3 ekipa Dejana Radonjića je najavila ubedljivo slavlje. Prednost je rasla iz napada u napad, a podatak da je protivniku do poluvremena dozvoljeno samo 24 poena dovoljno govori o dešavanjima na parketu Čaira.