Pavkov, pavkov, pavkov: Proleter izuzetno hrabar, Zvezda ima mnogo majstora, ali samo jednog Pavkova! (video)

Hot sport 20.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Crvena zvezda slavila u Novom Sadu Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Proleter u Novom Sadu u jednoj sjanoj utakmici rezultatom 1:2 i tako se približila na dva boda Partizanu, koji svoj meč igra od 15:30.

Sadržajna su bila oba poluvremena, Zvezda je veći deo utakmice napadala, ali i Proleter je imao svojih prilika. Najbolja šansa u prvom delu u 12. minutu igre nakon reakcije Pićinija koji je u skoku faulirao Tomovića u kaznenom prostoru, odgovornost je preuzeo bivši fudaler Partizana Džigi Ninković, ali nakon jednog izuzetno lošeg šuta penal je zaustavio Milan Borjan. U nastavku poluvremena Ohi i Ben su imali nekoliko polušansi, ali nije bilo ničega konkretnog, sve