Zvezda kroz dramu do pobede: Borjan odbranio penal, Pavkov doneo tri boda (VIDEO)

Vesti online 20.02.2022  |  Vesti online

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Novom Sadu ekipu Proletera 2:1 (1:0) u 23. kolu Superlige Srbije.

Zvezda je bolje ušla u meč, a prvu veliku šansu imali su domaći. Pićini je u svom kaznenom prostoru oborio Tomovića, a sudija je pokazao na belu tačku. Penal je u 14. minutu izveo bivši igrač Partizana Nikola Ninković, a kapiten Zvezde Milan Borjan zaustavio je njegov udarac. Zvezda je zaigrala angažovanije i preko Bena u 34. minutu stigla do vođstva. Do kraja prvih 45 minuta nije bilo promene rezultata. Proleter je uspeo da izjednači u 61. minutu preko Tomovića.