Zvezdi drama u pioniru: Čelendž Radonjića i mirna ruka Kalinića za slavlje crveno-belih

Večernje novosti 27.02.2022  |  Novosti online

FOTO: KK Crvena zvezda/ABA liga/Đorđe Kostić Crvena zvezda je bolje ušla i u prvu i u drugu deonicu, i došla do prednosti od sedam poena na startu prve četvrtine, odnosno 10 na startu druge.

U oba navrata, gosti su uspevali da se vrate u meč, i na poluvreme odu sa četiri poena zaostatka 41:37. U trećoj četvrtini, Fenerbahče je bolje odigrao u fazi napada i uspeo da anulira prednost Zvezde sa poluvremena, i da sa pola koša prednosti uđe u poslednju četvrtinu. U četvrtoj deonici Zvezda je odlično odigrala u fazi odbrane. Uspela da svede Fenerbahče na svega devet postignutih poena, i zasluženo stigne do pobede. Najefikasniji kod Crvene zvezde bili su