Superliga Srbije: Spartak uspešniji u vojvođanskom derbiju – golman Proletera čak tri puta vadio loptu iz mreže! (foto)

Hot sport 01.03.2022  |  HotSport

Odigrana je još jedna utakmica 25. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Proletera nastavili su sa lošom serijom rezultata u ovdašnjem prvenstvu, pošto su danas izgubili na svom terenu od Spartaka iz Subotice – 0:3. FOTO: Jelena Grlić Spartak se ‘pitao’ tokom prvog poluvremena, a već u 13. minutu bilo je jasno da će novosadski tim u ovoj utakmici teško stići do bodova. Prvo je Bjelović načeo mrežu Proletera, da bi za 2:0 pogodio Tufegčić svega 20 minuta kasnije. FOTO: Jelena Grlić Gosti su ‘spustili lopu’ u drugih 45 minuta,