Spektakl u Bostonu - Tejtum briljirao protiv Netsa, Durent (samo) odličan

Sportske.net 06.03.2022  |  Sportske.net

Košarkaši Boston Seltiksa ostvarili su treću pobedu u nizu pošto su na svom terenu slavili protiv Bruklin Netsa 126:120, zahvaljujući izvanrednoj partiji Džejsona Tejtuma, strelca 54 poena, poništivši odličan meč Kevina Durenta, koji se zaustavio na 37.

Durent je odlično ušao u utakmicu, a zatim mu se pridružio i Kajri Irving, međutim i domaći su bili raspoloženi i nisu dozvolili Netsima da odličnom igrom dođu do velike prednosti. U finišu prve četvrtine probudili su se Oldridž i Dragić, pa su Netsi drugu deonicu dočekali sa plus pet. Početak druge četvrtine obeležio je Tejtum, koji je sa dve trojke u nizu doneo preokret Seltiksima, a uprkos nešto boljoj igri u ovom delu utakmice, gosti su na poluvreme odneli