Mladići iz Babušnice videli patrolu policije, pa iz automobila bacili paketiće sa marihuanom
Južne vesti 07.03.2022 | Lj. F. Južne vesti
![Mladići iz Babušnice videli patrolu policije, pa iz automobila bacili paketiće sa marihuanom](https://nstatic.net/img/logo/s/juzne-vesti.png)
Dva paketića sa oko 16 grama marihuane kroz prozor automobila bacila su dvojica mladića iz Babušnice kada su uočili patrolu policije u okolini Bele Palanke.
Protiv njih će, saopštavaju iz policije, biti podnete krivične prijave. Da su izvršili krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, policija sumnjiči 27-godišnjaka iz Babušnice i 20-godišnjaka iz okoline ovog mesta. 27-godišnji vozač automobila "seat“ i njegov suvozač su u okolini Bele Palanke, uočivši patrolu policije, kroz prozor bacili dva paketića sa 16,3 grama marihuane - saopštavaju iz policije. Saobraćajna policija je utvrdila i da vozač vozi pod