Džudo: Spartak osvojio sedam medalja na međunarodnom turniru u Zrenjaninu

Subotica.com 08.03.2022  |  Subotica.com

Na Međunarodnom turniru u Zrenjaninu koji je okupio oko 608 takmičara iz 53 kluba džudsti Spartaka osvojili su sedam medalja i ekipno zauzeli šesto mesto. Subotičani su se u jakoj konkurenciji pokazali odlično i okitili sa dve zlatne, dve srebrne i tri bronzane medalje.

Zlatne medalje osvojili su Relja Žagar u kategoriji do 28kg i Emina Mezei iz sekcije Bajmok u kategoriji do 56kg. Srebrom su se okitili: Uroš Budalić u kategoriji preko 66kg i Rašović Nikola do 31kg. Bronzane medalje izborili su: Luka Milić u kategoriji do 28kg, Jovana Bogić do 34kg i Filip Ivanović do 50kg. U ukupnom plasmanu Spartak je zauzeo šesto mesto. Ekipu su predvodili treneri Milan Bogić i Vladimir Tanasković. Pred džudistima Spartaka sledećek vikenda su